Printvriendelijke versie

Trainingen overzicht seizoen 2019-2020

Hieronder vind je de trainingsdagen en -uren van de verschillende ploegen. Je kunt de filter opties gebruiken om selecties te maken of te zoeken op de naam (of deel ervan) van een ploeg.

Jeugd
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
Bewegingsspeeltuin U5 Merksplas Vrijdag 17u30-18u30 Merksplas
Jongens U13 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 18u - 19u30 Vosselaar
Jongens U13 Prov NK-B Dinsdag 18u30 - 20u Merksplas Vrijdag 18u - 19u30 Vosselaar
Jongens U13 Reg NK-C (BC) Woensdag 16u-17u30 Vlimmeren Dinsdag 18u30-20u Merksplas
Jongens U13 Reg NK-D Woensdag 18u30 - 20u00 Vosselaar Vrijdag 17u-18u30 Vosselaar
Jongens U13 Reg NK-E Vrijdag 17u30-19u Merksplas Zondag 10u30-12u Merksplas
Jongens U15 Prov Maandag 18u - 19u30 Vosselaar Woensdag 13u30-15u30 Merksplas
Jongens U17 Prov NK-A Woensdag 18u-20u Vosselaar Vrijdag 18u30-20u30 Merksplas
Jongens U17 Prov NK-B Woensdag 18u-20u Vosselaar Vrijdag 18u30 - 20u30 Merksplas
Jongens U17 Reg NK-C (BC) Woensdag 18u30- 20:00 Merksplas Vrijdag 19u-20u30 Merksplas
Meisjes U11 Prov NK-A Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U11 Prov NK-B Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U13 Prov NK-A Maandag 18u - 19u30 Vosselaar Woensdag 13u30 - 15u Vosselaar
Meisjes U13 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-C Woensdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 18:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-D Maandag 17u30 - 19u Vosselaar Woensdag 15u30-17u Vosselaar
Meisjes U13 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-F (BC) Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-G Dinsdag 18:30 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U13 Reg NK-H Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U15 Prov NK-A Maandag 19:00 - 20:30 Merksplas Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U15 Prov NK-B Woensdag 18:30 - 20:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Vlimmeren
Meisjes U15 Reg NK-C Dinsdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U15 Reg NK-D (BC) Woensdag 18:00 - 20:00 Vosselaar Vrijdag 19:00 - 20:30 Merksplas
Meisjes U15 Reg NK-E Maandag 19:00 - 21:00 Beerse Woensdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
Meisjes U17 Prov NK-A Woensdag 15:00 - 17:00 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:30 Vosselaar
Meisjes U17 Prov NK-B Woensdag 16u30 - 18u Vosselaar Dinsdag 18u00 - 20u00 Vosselaar
Meisjes U17 Prov NK-C Woensdag 19:00 - 20:30 Vlimmeren Vrijdag 18:00 - 20:00 Vosselaar
Meisjes U17 Reg NK-D (BC) Woensdag 19:30 - 21:00 Merksplas
Meisjes U17 Reg NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Merksplas
U11 Reg Beginners NK-D Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg Beginners NK-E Dinsdag 18:30 - 20:00 Vlimmeren Vrijdag 16:00 - 17:30 Vlimmeren
U11 Reg Beginners NK-F Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
U11 Reg Beginners NK-G Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg Beginners NK-H Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
U11 Reg Gevorderden NK-C Maandag 17:00 - 18:00 Vosselaar Woensdag 16:30 - 18:00 Vosselaar
Volleybalinitiatie Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Volleybalschool U11 Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Volleybalschool U9-U11 Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas Zondag 10:30 - 12:00 Merksplas
Volleybalschool Vosselaar Woensdag 15:00-16:30 Diepvenneke
Volleybalspeeltuin Merksplas Vrijdag 17:30 - 19:00 Merksplas
Volleybalspeeltuin Vlimmeren Dinsdag 17:30-18:30 De Pegger
Volleybalspeeltuin Vosselaar Woensdag 13:30-14:30 Diepvenneke
Dames Recreatief
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Merksplas Dames Recreatief 3 Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind
Heren Recreatief
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Merksplas Heren Recreatief 1 Woensdag 20:00-22:00 Merksplas
Dames Seniors
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Noorderkempen Dames A Dinsdag en Vrijdag 19:45-22:30 Diepvenneke Donderdag 18:30-20:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames B Dinsdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:30-22:30 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30
BVMV Noorderkempen Dames D Vrijdag 20:30 - 22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames E Dinsdag 20u-22u Sporthal De Pegger, Vlimmeren
BVMV Noorderkempen Dames F Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30 - 22:30
BVMV Noorderkempen Dames G Woensdag
BVMV Noorderkempen Dames H Dinsdag 19:00-21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames I Dinsdag 19:00 - 21:00 Diepvenneke Vrijdag 18:30 - 20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Dames K Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames L Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames M Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames N Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames O Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Dames P Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
Heren Seniors
Ploegaflopend sorteren Training 1 Training 2
BVMV Noorderkempen Heren A Maandag en Donderdag 19:30-22:30 Diepvenneke Dinsdag 19:30-22:00 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren B Woensdag 20:00-22:00 Diepvenneke Vrijdag 20:00-22:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren C Dinsdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren D Woensdag 20:00-22:00 't Hofeind Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren E Dinsdag 18:30-20:30 Diepvenneke Vrijdag 18:30-20:00 Diepvenneke
BVMV Noorderkempen Heren F Vrijdag 20:30-22:30 't Hofeind
BVMV Noorderkempen Heren G Vrijdag 20u30-22u30 Sporthal 't Hofeind, Merksplas
BVMV Noorderkempen Heren H Donderdag 20u30-22u Diepvenneke, Vosselaar